Ordinace od 27. 10. 2020

Vzhledem k pokračující pandemii připomínám zredukované ordinační hodiny, a sice pondělí, úterý 15-18, středa, čtvrtek 8-12 a 13-15 hodin. Víc, než kdykoliv dříve, nabádám k opatrnosti a ohleduplnosti vůči ostatním. Do ordinace se, prosím, objednávejte přes rezervační systém přímo z těchto stránek. Nepište mi e-maily, že chcete objednat na tehdy a tehdy, ale sami se přímo objednejte. Jednak Vám dávám možnost vybrat si libovolný termín (z těch neobsazených), jednak si můžete sami svou rezervaci spravovat, tj. měnit či rušit (v případě potřeby), a v neposlední řadě i já Vám mohu dát neprodleně vědět, a to i z domu, pokud bych náhodou byla nucena ordinaci neočekávaně zrušit.

Na zarezervovaný termín přijďte včas nebo jen s nevelkým předstihem, pokud možno bez doprovodu. V případě většího počtu klientů v čekárně vyčkejte, prosím, před čekárnou.

Do ordinace i čekárny vstupujte pouze se zakrytými ústy i nosem! (ústenka přes bradu nemá smysl žádný).

V čekárně použijte desinfekci rukou.

Ihned po příchodu do čekárny si připravte kartičku zdravotní pojišťovny, a to i v případě, že jdete „jen“ na kontrolu. Bez ní Vás nemohu nijak identifikovat, ani ošetřit!

Od dnešního dne ordinuji bez sestry, a bude pro mne velmi náročné udržet stávající rozsah poskytované péče. Přesto se vynasnažím péči více neomezovat. I nadále se budu snažit udržet vysoký standart organizace i poskytované zdravotní péče.

Všem přeji hodně zdraví a ohleduplnost vůči ostatním. Jedině tak to vše zvládneme! Hezký den.

© Ortopedie Svitavy • všechna práva vyhrazena

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top